2006 Fútbol 11 2007 2008 2009 2010 2011 Baby

Grupo 40
14/04 - 11:15 - 1 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
Valencia CF
8 - 0
Sant Pau Apóstol
14/04 - 12:30 - 1 Jornada
Campo 18 - Miami
XR Soccer-Futstars
1 - 3
Volta Redonda FC
15/04 - 09:00 - 2 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
Valencia CF
4 - 0
Volta Redonda FC
15/04 - 09:00 - 2 Jornada
Campo 18 - Miami
Kashima Antlers
4 - 0
XR Soccer-Futstars
16/04 - 09:00 - 3 Jornada
Campo 18 - Miami
Volta Redonda FC
0 - 3
Kashima Antlers
16/04 - 10:15 - 3 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Sant Pau Apóstol
0 - 5
XR Soccer-Futstars
16/04 - 16:15 - 4 Jornada
Campo 14 - La Selva del Camp
XR Soccer-Futstars
0 - 1
Valencia CF
16/04 - 16:15 - 4 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Kashima Antlers
7 - 0
Sant Pau Apóstol
17/04 - 10:15 - 5 Jornada
Campo 18 - Miami
Valencia CF
0 - 0
Kashima Antlers
17/04 - 16:00 - 5 Jornada
Campo 18 - Miami
Volta Redonda FC
0 - 3
Sant Pau Apóstol

Kashima Antlers 4 3 0 1 14 0 14 10
Valencia CF 4 3 0 1 13 0 13 10
XR Soccer-Futstars 4 1 3 0 6 8 -2 3
Volta Redonda FC 4 1 3 0 3 11 -8 3
Sant Pau Apóstol 4 1 3 0 3 20 -17 3

Grupo 41
14/04 - 08:45 - 1 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
EFB Calafell
3 - 1
Moderation Inc
14/04 - 11:15 - 1 Jornada
Campo 18 - Miami
Levante UD
8 - 1
CF la Selva del Camp
15/04 - 09:00 - 2 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Levante UD
5 - 1
Moderation Inc
15/04 - 10:15 - 2 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Club América de México
0 - 6
EFB Calafell
16/04 - 09:00 - 3 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Moderation Inc
0 - 3
Club América de México
16/04 - 11:30 - 3 Jornada
Campo 18 - Miami
CF la Selva del Camp
1 - 11
EFB Calafell
16/04 - 17:30 - 4 Jornada
Campo 14 - La Selva del Camp
Club América de México
2 - 1
CF la Selva del Camp
16/04 - 17:30 - 4 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
EFB Calafell
0 - 3
Levante UD
17/04 - 09:00 - 5 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Moderation Inc
4 - 0
CF la Selva del Camp
17/04 - 10:15 - 5 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Levante UD
6 - 0
Club América de México

Levante UD 4 4 0 0 22 2 20 12
EFB Calafell 4 3 1 0 20 5 15 9
Club América de México 4 2 2 0 5 13 -8 6
Moderation Inc 4 1 3 0 6 11 -5 3
CF la Selva del Camp 4 0 4 0 3 25 -22 0

Grupo 42
14/04 - 08:45 - 1 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Cedar Stars Academy
2 - 2
A Baskonia FE
14/04 - 10:00 - 1 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
PSV
9 - 0
CD Riudoms
15/04 - 16:00 - 2 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
PSV
4 - 2
A Baskonia FE
15/04 - 16:00 - 2 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
CR Flamengo
6 - 3
Cedar Stars Academy
16/04 - 09:00 - 3 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
CD Riudoms
0 - 4
Cedar Stars Academy
16/04 - 10:15 - 3 Jornada
Campo 18 - Miami
A Baskonia FE
0 - 9
CR Flamengo
16/04 - 15:00 - 4 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
CR Flamengo
15 - 0
CD Riudoms
16/04 - 15:00 - 4 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Cedar Stars Academy
1 - 6
PSV
17/04 - 09:00 - 5 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
A Baskonia FE
4 - 1
CD Riudoms
17/04 - 10:15 - 5 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
PSV
2 - 1
CR Flamengo

PSV 4 4 0 0 21 4 17 12
CR Flamengo 4 3 1 0 31 5 26 9
Cedar Stars Academy 4 1 2 1 10 14 -4 4
A Baskonia FE 4 1 2 1 8 16 -8 4
CD Riudoms 4 0 4 0 1 32 -31 0

Grupo 43
14/04 - 08:45 - 1 Jornada
Campo 18 - Miami
Girona FC
18 - 0
AE Pare Manyanet
14/04 - 12:30 - 1 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
México 4D
1 - 3
Club B. Palermo
15/04 - 17:15 - 2 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
Girona FC
1 - 0
Club B. Palermo
15/04 - 17:15 - 2 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Nàstic de Tarragona
6 - 1
México 4D
16/04 - 11:30 - 3 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
AE Pare Manyanet
0 - 5
México 4D
16/04 - 11:30 - 3 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Club B. Palermo
1 - 3
Nàstic de Tarragona
16/04 - 15:00 - 4 Jornada
Campo 18 - Miami
Nàstic de Tarragona
11 - 0
AE Pare Manyanet
16/04 - 16:15 - 4 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
México 4D
0 - 10
Girona FC
17/04 - 16:00 - 5 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Girona FC
1 - 0
Nàstic de Tarragona
17/04 - 17:15 - 5 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Club B. Palermo
9 - 0
AE Pare Manyanet

Girona FC 4 4 0 0 30 0 30 12
Nàstic de Tarragona 4 3 1 0 20 3 17 9
Club B. Palermo 4 2 2 0 13 5 8 6
México 4D 4 1 3 0 7 19 -12 3
AE Pare Manyanet 4 0 4 0 0 43 -43 0

Grupo 44
14/04 - 10:00 - 1 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
Real Betis Balompie
7 - 0
Cambrils Unio CF
14/04 - 11:15 - 1 Jornada
Campo 17 - Mont Roig
CE Santes Creus
3 - 0
Usa Int. FC Wizards
15/04 - 16:00 - 2 Jornada
Campo 18 - Miami
CA Barra da Tijuca
4 - 0
CE Santes Creus
15/04 - 17:15 - 2 Jornada
Campo 18 - Miami
Real Betis Balompie
12 - 0
Usa Int. FC Wizards
16/04 - 09:00 - 3 Jornada
Campo 12 - Ruidoms
Cambrils Unio CF
0 - 2
CE Santes Creus
16/04 - 11:30 - 3 Jornada
Campo 12 - Ruidoms
Usa Int. FC Wizards
1 - 1
CA Barra da Tijuca
16/04 - 16:15 - 4 Jornada
Campo 18 - Miami
CA Barra da Tijuca
3 - 2
Cambrils Unio CF
16/04 - 17:30 - 4 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
CE Santes Creus
0 - 11
Real Betis Balompie
17/04 - 17:15 - 5 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
Real Betis Balompie
4 - 0
CA Barra da Tijuca
17/04 - 17:15 - 5 Jornada
Campo 18 - Miami
Usa Int. FC Wizards
2 - 3
Cambrils Unio CF

Real Betis Balompie 4 4 0 0 34 0 34 12
CA Barra da Tijuca 4 2 1 1 8 7 1 7
CE Santes Creus 4 2 2 0 5 15 -10 6
Cambrils Unio CF 4 1 3 0 5 14 -9 3
Usa Int. FC Wizards 4 0 3 1 3 19 -16 1

Grupo 45
14/04 - 10:00 - 1 Jornada
Campo 18 - Miami
GPS
0 - 8
CF Reus
14/04 - 12:30 - 1 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
C Atlético de Madrid
4 - 0
Cambrils Unio CF 1
15/04 - 10:15 - 2 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
C Atlético de Madrid
1 - 1
CF Reus
15/04 - 10:15 - 2 Jornada
Campo 18 - Miami
FC Spartak Moscow
5 - 0
GPS
16/04 - 10:15 - 3 Jornada
Campo 12 - Ruidoms
Cambrils Unio CF 1
1 - 0
GPS
16/04 - 10:15 - 3 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
CF Reus
1 - 2
FC Spartak Moscow
16/04 - 15:00 - 4 Jornada
Campo 14 - La Selva del Camp
FC Spartak Moscow
5 - 0
Cambrils Unio CF 1
16/04 - 17:30 - 4 Jornada
Campo 18 - Miami
GPS
0 - 11
C Atlético de Madrid
17/04 - 09:00 - 5 Jornada
Campo 18 - Miami
CF Reus
2 - 0
Cambrils Unio CF 1
17/04 - 16:00 - 5 Jornada
Campo 16 - Ruidoms
C Atlético de Madrid
0 - 1
FC Spartak Moscow

FC Spartak Moscow 4 4 0 0 13 1 12 12
C Atlético de Madrid 4 2 1 1 16 2 14 7
CF Reus 4 2 1 1 12 3 9 7
Cambrils Unio CF 1 4 1 3 0 1 11 -10 3
GPS 4 0 4 0 0 25 -25 0

Octavos Oro
18/04 - 09:00 - 1
Campo 16 - Ruidoms
Real Betis Balompie
12 - 0
CE Santes Creus
18/04 - 10:15 - 2
Campo 16 - Ruidoms
Girona FC
9 - 0
Club América de México
18/04 - 11:30 - 3
Campo 16 - Ruidoms
Levante UD
3 - 2
Club B. Palermo
18/04 - 09:00 - 4
Campo 18 - Miami
PSV
1 - 0
CF Reus
18/04 - 10:15 - 5
Campo 18 - Miami
FC Spartak Moscow
4 - 0
CA Barra da Tijuca
18/04 - 11:30 - 6
Campo 18 - Miami
Kashima Antlers
3 - 1
C Atlético de Madrid
18/04 - 09:00 - 7
Campo 17 - Mont Roig
Valencia CF
2 - 0
EFB Calafell
18/04 - 10:15 - 8
Campo 17 - Mont Roig
CR Flamengo
3 - 4
Nàstic de Tarragona

Cuartos Oro
19/04 - 08:45 - 9
Campo 19 - Torredembarra
Real Betis Balompie
2 - 1
Nàstic de Tarragona
19/04 - 10:00 - 10
Campo 19 - Torredembarra
Girona FC
3 - 1
Valencia CF
19/04 - 11:15 - 11
Campo 19 - Torredembarra
Levante UD
3 - 2
Kashima Antlers
19/04 - 12:30 - 12
Campo 19 - Torredembarra
PSV
2 - 0
FC Spartak Moscow

Semis Oro
19/04 - 17:30 - 13
Campo 19 - Torredembarra
Real Betis Balompie
5 - 0
PSV
19/04 - 17:45 - 14
Campo 8 - Vila Seca
Girona FC
2 - 3
Levante UD

Final Oro
20/04 - 11:15 - 15
Campo 1 - Cambrils
Real Betis Balompie
2 - 0
Levante UD

Cuartos Plata
18/04 - 11:30 - 1
Campo 17 - Mont Roig
Cedar Stars Academy
5 - 1
México 4D
18/04 - 16:00 - 2
Campo 16 - Ruidoms
XR Soccer-Futstars
4 - 3
Cambrils Unio CF 1
18/04 - 17:15 - 3
Campo 16 - Ruidoms
A Baskonia FE
1 - 0
Cambrils Unio CF
18/04 - 16:00 - 4
Campo 17 - Mont Roig
Moderation Inc
1 - 3
Volta Redonda FC

Semis Plata
19/04 - 15:00 - 5
Campo 19 - Torredembarra
Cedar Stars Academy
5 - 2
Volta Redonda FC
19/04 - 16:15 - 6
Campo 19 - Torredembarra
XR Soccer-Futstars
0 - 3
A Baskonia FE

Final Plata
20/04 - 10:00 - 7
Campo 1 - Cambrils
Cedar Stars Academy
2 - 1
A Baskonia FE

Semis Bronce
18/04 - 16:00 - 1
Campo 18 - Miami
Sant Pau Apóstol
2 - 1
GPS
18/04 - 17:15 - 2
Campo 18 - Miami
Usa Int. FC Wizards
5 - 2
CF la Selva del Camp

Final Bronce
20/04 - 08:45 - 3
Campo 1 - Cambrils
Sant Pau Apóstol
1 - 3
Usa Int. FC Wizards

Final Fair Play
19/04 - 16:30 - 1
Campo 8 - Vila Seca
CD Riudoms
2 - 1
AE Pare Manyanet